,

ANIMAL PAK

3,200ден

ANIMAL PAK – е еден од најкомплетните мулти-витаминиски, мутли-минерални, амино-киселински производи на пазарот. Во себе содржи и цела палета на екстракти од растенија кои ќе ви дадат додатна енергија преку целиот ден. Одличен производ кој уште поголем бенефит ќе имате доколку го користите во комбинација со Animal Stak, Animal M-Stak или Animal Pump.

13 Луѓе го гледаат овој производ сега!
Категории , Ознака:

44 Дози (44 пак.)

ANIMAL PAK – е еден од најкомплетните мулти-витаминиски, мутли-минерални, амино-киселински производи на пазарот. Во себе содржи и цела палета на екстракти од растенија кои ќе ви дадат додатна енергија преку целиот ден. Одличен производ кој уште поголем бенефит ќе имате доколку го користите во комбинација со Animal Stak, Animal M-Stak или Animal Pump.

Наменет е особено за сите напредни вежбачи и такмичари. Вежбачи кои имаат високо-напорни тренинзи и Атлети кои сакаат да постигнат максимални перформанси.

Употреба: Се пие 1 кесичка со 300 мл. вода на 1 час после појадок.

Animal Pak Makedonija

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to Top