Animal Flex

3,000ден

Animal Flex
44 пакувања

Додаток за целосна поддршка на зглобовите – содржи куркумин од корен од куркума – помага во поправка и обновување на зглобовите

Додаток за комплетна поддршка за зглобовите: Овој удобен сè-во-едно пакет помага во поправка, заштита и одржување на здравјето и функцијата на зглобовите, помага да се амортизираат зглобовите за време на тренинг и кревање и промовира еластичност и флексибилност

Animal Flex
44 пакувања

Додаток за целосна поддршка на зглобовите – содржи куркумин од корен од куркума – помага во поправка и обновување на зглобовите

Додаток за комплетна поддршка за зглобовите: Овој удобен сè-во-едно пакет помага во поправка, заштита и одржување на здравјето и функцијата на зглобовите, помага да се амортизираат зглобовите за време на тренинг и кревање и промовира еластичност и флексибилност
Испробана и вистинска формулација: Помага во одржување на зглобовите со глукозамин, хондроитин и МСМ, промовира здраво сврзно ткиво со колаген, подмачкува со масло од ленено семе и хијалуронска киселина и поддржува рехабилитација и болка со куркума и ѓумбир
Едно пакување е се што ви треба: за разлика од многу додатоци за зглобови, едно дневно пакување апчиња со моќен и ефикасен Animal Flex е сè што е потребно; земајте го секој ден, нема потреба од комплициран циклус
Направени според највисоките стандарди за квалитет и безбедност: сите наши производи се произведуваат во нашата фабрика во САД со сертификат за GMP, а секоја серија е лабораторија од трета страна тестирана за квалитет, безбедност и моќ
Доверливи спортисти за перформанси повеќе од 40 години

Animal Flex Makedonija

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to Top