, ,

Animal Cuts Powder

3,400ден

6 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Animal Cuts Powder
42 Дози

Сè-во-едно Моќно термогено средство за согорување маснотии
Врз основа на две различни форми на Л-карнитин
Својства за зајакнување на метаболизмот
Растворлив во вашиот омилен пијалок и лесно сварлив
Вкусни вкусови
Може да се користи подеднакво од жени и мажи како нивен додаток за управување со тежината. Добро за активните одат во теретана и за спортистите на ниво на натпреварувач
Animal Cuts Powder е следното ниво кога станува збор за термогени согорувачи на масти. Додека повеќето апчиња и прашоци се само наполнети со стимуланси за да ве натераат да го „почувствувате“ производот и да „мислите“ дека делува, Cuts Powder е поддржан од вистинско истражување за состојки кои всушност помагаат во согорувањето на маснотиите. Производот се базира на нашата мешавина за сечење карнитин, која се состои од ацетил Л-карнитин и Л-карнитин титрат, две форми на карнитин кои имаат докажано искуство во намалувањето на масните клетки.

ANIMAL CUTS POWDER MAKEDONIJA

Brutal – Supplement Store

Scroll to Top