нема на залиха

SERIOUS MASS 2.73 KG

2,500ден

SERIOUS MASS 2.73 KG

ве снабдува со потребните состојки за да можете да кревате уште поголеми тежини и да го постигнете изгледот кој од секогаш го посакувате.
Секоја доза содржи 1250 калории кои, воглавно произлегуваат од протеин, 250 гр. сложени јагленохидрати, 25 витамини и минерали и високо квалитетен протеин од сурутка. Со додавање на: Креатин монохидрат, глутамин, холин и инозитол се овозможува да се оптимизира секој тренинг со голема сила, додека комплетниот витамински и минерален профил го обезбедува вашето тело со состојките кои му се потребни за напорни тренинзи.

GAINER SERIOUS MASS MAKEDONIJA

Категорија Ознаки: ,

SERIOUS MASS 2.73 KG

ве снабдува со потребните состојки за да можете да кревате уште поголеми тежини и да го постигнете изгледот кој од секогаш го посакувате.
Секоја доза содржи 1250 калории кои, воглавно произлегуваат од протеин, 250 гр. сложени јагленохидрати, 25 витамини и минерали и високо квалитетен протеин од сурутка. Со додавање на: Креатин монохидрат, глутамин, холин и инозитол се овозможува да се оптимизира секој тренинг со голема сила, додека комплетниот витамински и минерален профил го обезбедува вашето тело со состојките кои му се потребни за напорни тренинзи.

GAINER SERIOUS MASS MAKEDONIJA

nutrifit mk

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to Top