,

Nitro Tech Whey Gold Protein

4,400ден

Nitro Tech Whey Gold Protein

2.3 kg

Протеин од сурутка во прав | MuscleTech Nitro-Tech Whey Gold Protein Powder | Мешавина за смути со изолат од протеин од сурутка | Протеински прав за жени и мажи

WHEY PROTEIN POWDER – MuscleTech Nitro-Tech Whey Gold содржи изолат од протеин од сурутка и пептиди, овој ултра чист, брзо апсорбиран и брзо сварлив протеин е дизајниран да поддржува брзо закрепнување, помагајќи ви да изградите повеќе мускули

8 Луѓе го гледаат овој производ сега!
Product total
Options total
Grand total

Nitro Tech Whey Gold Protein

2.3 kg

Протеин од сурутка во прав | MuscleTech Nitro-Tech Whey Gold Protein Powder | Мешавина за смути со изолат од протеин од сурутка | Протеински прав за жени и мажи

WHEY PROTEIN POWDER – MuscleTech Nitro-Tech Whey Gold содржи изолат од протеин од сурутка и пептиди, овој ултра чист, брзо апсорбиран и брзо сварлив протеин е дизајниран да поддржува брзо закрепнување, помагајќи ви да изградите повеќе мускули

ПРОТЕИНСКИ ПРАШОК за слаби мускули – Пептидите од сурутка промовираат брзо закрепнување од вежбање и поддржуваат инсулиноген одговор за подобрена испорака на хранливи материи за мажи и жени. Гради чиста мускулна маса, ја зголемува силата и ги подобрува перформансите
БРЗО ОПОРАВУВАЊЕ – MuscleTech Nitro-Tech Whey Gold има 24 g протеини, 4 g глутамин и претходник и 5,5 g BCAA за подобра синтеза и обновување на мускулните протеини
АПСОРБИРА БРЗО и ЛЕСНО СЕ ВАРИ – Nitro-Tech Whey Gold користи супериорен процес на ладна микрофилтрација за да ви даде поквалитетен прав од протеин од сурутка со
ДНЕВНИ ДОДАТОЦИ ЗА ТРЕНИНГ – Измешајте 1 топка со 6 мл ладна вода или обезмастено млеко помеѓу оброците и пред и после вежбање. Чисти состојки. Без полнила. Без глутен

MuscleTech Nitro-Tech Whey Gold Protein Makedonija

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to Top