,

Hydroxycut Hardcore Super Elite

2,000ден

Hydroxycut Hardcore Super Elite

100 кап.

Супер термогена формула дизајнирана да ви помогне да ги постигнете целите за слабеење додека истовремено ја зголемувате енергијата и фокусот.

Hydroxycut Hardcore Super Elite
Ја зголемува енергијата и фокусот
Поддржува губење на тежината
Научно истражено
Hydroxycut Hardcore Super Elite е екстремна енергетска и сензорна формула. Поттикнување на најтешките тренинзи со интензитет и екстремен фокус. Содржи 200 мг АЛА, која ја има и во брокулата и спанаќот. Помага во метаболизмот на макронутриентите јаглехидрати, масти и протеини.

18 Луѓе го гледаат овој производ сега!
Категории ,

Hydroxycut Hardcore Super Elite

100 кап.

Супер термогена формула дизајнирана да ви помогне да ги постигнете целите за слабеење додека истовремено ја зголемувате енергијата и фокусот.

Hydroxycut Hardcore Super Elite
Ја зголемува енергијата и фокусот
Поддржува губење на тежината
Научно истражено
Hydroxycut Hardcore Super Elite е екстремна енергетска и сензорна формула. Поттикнување на најтешките тренинзи со интензитет и екстремен фокус. Содржи 200 мг АЛА, која ја има и во брокулата и спанаќот. Помага во метаболизмот на макронутриентите јаглехидрати, масти и протеини.

Клучна состојка во Hydroxycut Hardcore Super Elite е C. Canephora Robusta, моќна состојка за слабеење. За разлика од другите производи за слабеење, Hydroxycut Hardcore Elite Sport е формулиран со двигател за слабеење поддржан од 2 научни студии.

Muscletech – Hydroxycut Hardcore Super Elite
Правци
За да ја процените вашата толеранција, првиот ден земајте 1 капсула еднаш дневно. На ден 2 и 3, земајте 2 капсули еднаш дневно. На 4-тиот ден и понатаму, земајте 2 капсули двапати дневно, 30 до 60 минути пред двата најголеми оброци.

СОВЕТНИЧКИ ИНФОРМАЦИИ:
Да се чува на ладно суво место. Не ја надминувајте препорачаната дневна доза. Не користете како замена за разновидна и урамнотежена исхрана. Да се чува подалеку од дофат на мали деца.

Иако правиме максимални напори за да се осигураме дека информациите за производот се ажурирани, ве молиме секогаш читајте ги етикетите, предупредувањата и упатствата дадени со производот. Доколку се сомневате, ве молиме контактирајте со нас или проверете ја веб-страницата на производителот за повеќе информации за производот.

Hydroxycut Hardcore Super Elite Makedonija

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to Top