,

MuscleTech AMINOBUILD

2,200ден

MuscleTech AMINOBUILD

MuscleTech AMINOBUILD Tropical Twist BCAA прав со електролит

400g = 40 дози

ФОРМУЛА BCAA+
Дизајнирани имајќи го предвид конкурентниот спортист, истражувачите на MuscleTech развија формула BCAA базирана на научно проучени клучни состојки. Amino Build вклучува состојка која придонесува за нормален метаболизам на макронутриенти, когнитивна функција и синтеза на протеини, а истовремено го поддржува имунолошкиот систем.

ВИСОКОКВАЛИТЕТНА ПОДДРШКА НА хранливи материи
Тренирате напорно – и ви треба BCAA амино формула која работи уште понапорно. Со 5 g BCAA, плус 1 g таурин, добивате клучни градежни блокови за поддршка на вашиот режим.

НАДОЛНУВАЈТЕ ЕЛЕКТРОЛИТИ
Вистинското гориво. вистинската формула. Amino Build испорачува кокосова вода и сок од лубеница, плус магнезиум, суштински електролит. Ние го направивме истражувањето – единственото нешто што треба да направите е да тренирате.

ФОРМУЛА ЗА НУЛА ШЕЌЕР
Не само што формулата Amino Build функционира, таа исто така дава прекрасно искуство со вкус. Со нула шеќер, можете да уживате во секоја голтка без жалење.

ОДРЖИ ГО ВАШИОТ НАПОР
Amino Build е формулиран да ве одржува напред без разлика колку силно се притискате. Со прецизни дози на магнезиум за намалување на уморот3 и цинк за поддршка на когнитивната функција, можете да го извлечете максимумот од вашето вежбање.

MuscleTech AMINOBUILD Makedonija

9 Луѓе го гледаат овој производ сега!
Product total
Options total
Grand total

MuscleTech AMINOBUILD

MuscleTech AMINOBUILD Tropical Twist BCAA прав со електролит

400g = 40 дози

ФОРМУЛА BCAA+
Дизајнирани имајќи го предвид конкурентниот спортист, истражувачите на MuscleTech развија формула BCAA базирана на научно проучени клучни состојки. Amino Build вклучува состојка која придонесува за нормален метаболизам на макронутриенти, когнитивна функција и синтеза на протеини, а истовремено го поддржува имунолошкиот систем.

ВИСОКОКВАЛИТЕТНА ПОДДРШКА НА хранливи материи
Тренирате напорно – и ви треба BCAA амино формула која работи уште понапорно. Со 5 g BCAA, плус 1 g таурин, добивате клучни градежни блокови за поддршка на вашиот режим.

НАДОЛНУВАЈТЕ ЕЛЕКТРОЛИТИ
Вистинското гориво. вистинската формула. Amino Build испорачува кокосова вода и сок од лубеница, плус магнезиум, суштински електролит. Ние го направивме истражувањето – единственото нешто што треба да направите е да тренирате.

ФОРМУЛА ЗА НУЛА ШЕЌЕР
Не само што формулата Amino Build функционира, таа исто така дава прекрасно искуство со вкус. Со нула шеќер, можете да уживате во секоја голтка без жалење.

ОДРЖИ ГО ВАШИОТ НАПОР
Amino Build е формулиран да ве одржува напред без разлика колку силно се притискате. Со прецизни дози на магнезиум за намалување на уморот3 и цинк за поддршка на когнитивната функција, можете да го извлечете максимумот од вашето вежбање.

MuscleTech AMINOBUILD Makedonija

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to Top