, ,

Animal Pump Pro

3,200ден

Animal Pump Pro

Волумизер од следната генерација
Дизајниран за спортист кој се обидува да предизвика пумпање за расцепување на кожата и патоказ за васкуларизација
Нема ништо како да имате луда пумпа во теретана. Мускулот е притиснат на кожата како да се откинува. Вените се толку изразени што можете да ја видите крвта низ која тече. Тоа е едно од најдобрите чувства во светот и спортистите ја бркаат оваа сензација секој пат кога ќе зачекаат во теретана. Тоа е „пердув во вашата капа“ за добар тренинг. Земете Animal Pump Pro.

8 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Animal Pump Pro

Волумизер од следната генерација
Дизајниран за спортист кој се обидува да предизвика пумпање за расцепување на кожата и патоказ за васкуларизација
Нема ништо како да имате луда пумпа во теретана. Мускулот е притиснат на кожата како да се откинува. Вените се толку изразени што можете да ја видите крвта низ која тече. Тоа е едно од најдобрите чувства во светот и спортистите ја бркаат оваа сензација секој пат кога ќе зачекаат во теретана. Тоа е „пердув во вашата капа“ за добар тренинг. Земете Animal Pump Pro.

Animal Pump Pro може да се пофали со соодветни состојки од оние кои се важни. Цитрулин малат, креатин монохидрат, хидромакс и морска сол ќе ви го обезбедат волуменот на клетките и протокот на крв што ви треба*. Згора на тоа, L-Tyrosine, Alpha GPC и Huperzine A ќе го задржат вашиот ум фокусиран и во играта*.

Измешајте две топки Animal Pump Pro со 16 oz. од вашиот пијалок по избор 15-20 минути пред тренинг. Овој производ е формулиран со состојки кои апсорбираат влага што може да доведе до згрутчување на пудрата. Ова е нормално и производот е во ред за консумирање.

Animal Pump Pro Makedonija

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to Top