Ak-47 Get The Strap

1,700ден

Ak-47 Get The Strap

30 порции
Нето количина: 120 капсули

Засилувач на тестостерон
Tribulus terrestris, Фенугрик, Мака и Д-аспарагинска киселина
Вит-Мин (Zn, Mg, D, B6) комбинација која го поддржува производството на природни хормони
30 порции

17 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Ak-47 Get The Strap

30 порции
Нето количина: 120 капсули

Засилувач на тестостерон
Tribulus terrestris, Фенугрик, Мака и Д-аспарагинска киселина
Вит-Мин (Zn, Mg, D, B6) комбинација која го поддржува производството на природни хормони
30 порции

Додаток на храна со витамин Б6 и Д и минерали.

GET THE TRAP е комплекс од неколку природни и ефективни состојки кои го зголемуваат тестостеронот. Производот се базира на Tribulus и Maca, кои се природни билки кои се користат илјадници години за зајакнување на машката страна.

GET THE TRAP содржи и цинк, кој е клучен минерал кој телото го користи за производство на природни хормони.

GET THE TRAP е производ за мажи кои сакаат да ја зголемат мускулната маса, да станат поголеми, посилни и повеќе искинати. Тоа е исто така одличен производ за мажи кои сакаат повеќе да се забавуваат во спалната соба.

*Важни се балансирана и разновидна исхрана и здрав начин на живот.

Нето количина: 120 капсули

Ak-47 Get The Strap Makedonija

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to Top