Sale!
, ,

Redcon1 – Canteen

1,000ден

Redcon1 – Canteen
30 ДОЗИ

Canteen Hydration + Electrolytes од Redcon1 е напредна формула внимателно формулирана за поддршка на спортистите за време на нивниот тренинг со витамини, минерали, електролити и други активни состојки. На пример, покрај 5000 mg декстроза, 1000 mg таурин и 1000 mg кокосова вода во прав, овој додаток за интра-тренинг содржи и хијалуронска киселина, ниацин, фолна киселина, цинк, калиум, натриум и магнезиум.

Canteen Hydration + Electrolytes е достапна во неколку вкусни вкусови.

Употреба:

Измешајте 1 топка (12,5 грама) со околу 250 до 350 ml вода или друг пијалок.

Погоден за секое време од денот, на пример за време или после вежбање.

Redcon1 – Canteen Makedonija

Категории , , Ознака:

Redcon1 – Canteen
30 ДОЗИ

Canteen Hydration + Electrolytes од Redcon1 е напредна формула внимателно формулирана за поддршка на спортистите за време на нивниот тренинг со витамини, минерали, електролити и други активни состојки. На пример, покрај 5000 mg декстроза, 1000 mg таурин и 1000 mg кокосова вода во прав, овој додаток за интра-тренинг содржи и хијалуронска киселина, ниацин, фолна киселина, цинк, калиум, натриум и магнезиум.

Canteen Hydration + Electrolytes е достапна во неколку вкусни вкусови.

Употреба:

Измешајте 1 топка (12,5 грама) со околу 250 до 350 ml вода или друг пијалок.

Погоден за секое време од денот, на пример за време или после вежбање.

Redcon1 – Canteen Makedonija

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to Top