Sale!
,

Animal Immune Pak

1,500ден

Animal Immune Pak
30 packs

Комплетен комплекс за имунолошка поддршка
Лесни пакети сè-во-едно
1000 mg витамин Ц и висока доза (75 mcg) витамин Д
Билни и минерални комплекси

Животот нема гаранции. Но, она што е сигурно е дека во овие моменти е важно да го одржувате вашиот имунолошки систем што е можно подобар.
Animal обезбедува многу силна програма за имунолошка поддршка со Animal Immune Paks.

Категории ,

Animal Immune Pak
30 packs

Комплетен комплекс за имунолошка поддршка
Лесни пакети сè-во-едно
1000 mg витамин Ц и висока доза (75 mcg) витамин Д
Билни и минерални комплекси

Животот нема гаранции. Но, она што е сигурно е дека во овие моменти е важно да го одржувате вашиот имунолошки систем што е можно подобар.
Animal обезбедува многу силна програма за имунолошка поддршка со Animal Immune Paks.

Витаминот Ц 1000 mg и витаминот Д 75 mcg се силно застапени, но не застанува тука. Калциумот, фосфорот и цинкот обезбедуваат комплетен додаток заедно со голем број билни екстракти.

Земете ја содржината од 1 кесичка дневно со доволно вода со оброк и обезбедете целосна поддршка за здрав имунолошки систем.

Animal Immune Pak Makedonija

POLEO SPORT MK

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to Top