, ,

Animal Cuts Non-Stim Powder

2,500ден

Категории , , Ознака:

Animal Cuts Non-Stim Powder
42 дози

Следната генерација во управувањето и намалувањето на тежината без кофеин*

Animal Cuts Powder сега е достапен во Non-Stim. Согорувач на маснотии со една топка дизајниран да го зајакне метаболизмот, да го исфрли вишокот вода и многу повеќе, Cuts Non-Stim Powder е следната генерација во управувањето и намалувањето на тежината без кофеин.*

Моќен термогенски агенс за согорување маснотии без додаден кофеин*
Формула „Сè-во-едно“, која не е стим
Врз основа на две различни форми на ЛКарнитин
Својства за зајакнување на метаболизмот *
Растворлив во вашиот омилен пијалок и лесно сварлив
Може да се користи подеднакво од жени и мажи како нивен додаток за управување со тежината
Добро за активниот одат во теретана и за спортистот на ниво на натпреварувач кој претпочита опција која не е стим

Animal Cuts Non-Stim Powder MK

Malena Supplements Mk

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to Top