,

100% Mass Gainer

2,700ден

100% Mass Gainer – MuscleTech

2.33 kg

Протеински прашок од MASS GAINER
100% Mass Gainer е специјално формулиран за спортисти со перформанси кои сакаат да го зголемат нивниот диететски протеини, јаглени хидрати и севкупниот внес на калории. 100% Mass Gainer е премиум засилувач на тежина за зголемена големина и сила

СУПЕРИОРЕН СОБИВАЧ НА ТЕЖИНА – MuscleTech 100% Mass Gainer е преполн со висококвалитетни протеини и калории кои масовно произведуваат, плус креатин монохидрат за зајакнување на мускулите, докажан анаболен двигател за побрзо зголемување на масата и силата. Оваа супериорна формула ќе ви помогне да станете поголеми и посилни

Product total
Options total
Grand total

100% Mass Gainer – MuscleTech

2.33 kg

Протеински прашок од MASS GAINER
100% Mass Gainer е специјално формулиран за спортисти со перформанси кои сакаат да го зголемат нивниот диететски протеини, јаглени хидрати и севкупниот внес на калории. 100% Mass Gainer е премиум засилувач на тежина за зголемена големина и сила

СУПЕРИОРЕН СОБИВАЧ НА ТЕЖИНА – MuscleTech 100% Mass Gainer е преполн со висококвалитетни протеини и калории кои масовно произведуваат, плус креатин монохидрат за зајакнување на мускулите, докажан анаболен двигател за побрзо зголемување на масата и силата. Оваа супериорна формула ќе ви помогне да станете поголеми и посилни

ГРАДЕТЕЛ НА МУСКЛИ СО ХРАНЛИВИ – Со 100% зголемување на масата, поефикасно ќе ги достигнете пресвртниците за градење мускули. Висококвалитетните протеини и лесно сварливите јаглехидрати можат да дадат 1.500 чисти калории кога се мешаат со 2 чаши обезмастено млеко

КРЕАТИН МОНОХИДРАТ – Замислете ги границите на големината и јачината, бидејќи 100% Mass Gainer користи само чист креатин тестиран со HPLC. Научните студии покажаа дека помага да се надополнат залихите на АТП во телото за подобри перформанси, повеќе мускули и сила

ДНЕВНИ ДОДАТОЦИ ЗА ТРЕНИНГ – Измешајте 1 порција со 2 чаши ладна вода или обезмастено млеко. За најдобри резултати, измешајте во блендер. Во деновите кога вежбате, пијте ја вашата порција веднаш по тренингот

100% Mass Gainer – MuscleTech Makedonija

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to Top